Used Cadillac for Sale in Sudbury
2024 Cadillac XT5 Luxury 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $42,378 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:47,850 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 69873A |
| City: | Sudbury |
The 2024 Cadillac XT5 AWD Luxury is a sophisticated SUV that exudes class and confidence in a chic Gray exterior. This all-wheel drive model, coupled with automatic transmission, ensures seamless handling and stability across any terrain.
The exterior of the XT5 boa
.....Read MoreLire la suite2023 Cadillac Escalade ESV Premium Luxury Platinum 4x4
| Price: | $103,991 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:39,506 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 69861A |
| City: | Sudbury |
The 2023 Cadillac Escalade ESV 4WD Premium Luxury Platinum in striking Black with its 4×4 drivetrain promises superior handling and a commanding presence on the road. This SUV embodies the pinnacle of performance and elegance, designed for those who crave both power and s
.....Read MoreLire la suite2023 Cadillac XT4 Premium Luxury 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $38,597 |
Price includes Dealer Admin Fee of $699. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:45,470 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Tan |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 69859B |
| City: | Sudbury |
The 2023 Cadillac XT4 AWD Premium Luxury in a striking Tan finish is a sophisticated SUV that delivers an outstanding all-wheel-drive performance. Its handling is smooth and capable, making every drive in this elegant vehicle a true pleasure.
The XT4's exterior
.....Read MoreLire la suite2017 Cadillac XT5 Luxury 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $CALL |
Price includes Dealer Admin Fee of $699. Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:99,566 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 69944A |
| City: | Sudbury |
Experience the refined elegance of the 2017 Cadillac XT5 Luxury AWD, draped in a sophisticated black exterior. With an all-wheel-drive system underneath, this SUV offers impressive handling and confidence on any road.
The sleek lines of the XT5's exterior are co
.....Read MoreLire la suiteLoading More Vehicles ...





